Hakkımızda


Gürsel İnşaat Emlak

Gürsel İnşaat 2000 yılında İstanbul Büyükçekmece'de başlayıp 12 yıldır da Trakya bölgesinde projeleriyle büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Gürsel İnşaatımız 13 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren kaliteli inşaat malzemesi ve uzman kadroya sahip olan bir şirketiz.

İnşaat temelinden başlayıp müşterilerimizin talep ve isteklerine göre her türlü malzeme + işçilik yapıp ayrıca tadilat ve onarım işlerini de yapmaktayız.

Mantolamada firmamızın ve çalışanlarımızın sertifikalı belgeleri bulunup sorunsuz uygulamalar sağlamaktayız. Her inşaat işimizde olduğu gibi mantolamayı yaptığımız binalarda da çalışanlarımızın sigortaları olup iş güvenliği uzmanlarımızla hareket etmekteyiz. Profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analik düşünceye sahip ekibimiz, ödünsüz kalite anlayışıyla insan hayatını esas alan Gürsel İnşaat amacı her gelir grubuna hitap ederek alt yapısı çözümlenmiş doğayla bütünleşmiş güvenli modern ve estetik yapılar inşa etmekteyiz.

Şirketimiz

Hizmetlerimiz; Firmamız izoder üyesi olup Fawori bayiliğini de yapmaktadır..

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminayı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan GÜRLSE İNŞAAT, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Gürsel İnşaat

Cafer Gürsel


Bizi arayın ! 0532 701 43 65